Znásilňují jako na běžícím pásu. A takto je prý možné je zastavit. Děláte si srandu?

Autor: Eva Valerie Maxová | Publikováno: 2.11.2015 | Rubrika: Kulturní válka
Bestie

Kurzy sexuální výchovy by se podle návrhu některých politických stran měly stát nedílnou součástí vzdělávání muslimských přistěhovalců, žijících v Dánsku. Zamezí prý dalším znásilněním dánských žen a dívek.

Tuto zprávu přinesl nedávno deník Metroexpress, který uvedl, že v letech 2013-2014 přistěhovalci a jejich potomci tvořili 34,5% ze všech obviněných ze znásilnění. Návrh dánských politiků vyučovat potenciální agresory sexuální výchově, jako je tomu v Norsku, vyšel poté, co byla před časem třemi Eritrejci brutálně znásilněna ve městě Hjørring jejich krajanka. 

Pokud by Dánové vycházeli ze zkušenosti Norů, byli by žadatelé o azyl, přistěhovalci a jejich potomci vedle dánštiny seznamováni i s chováním dánských žen, jejich možnou konzumací alkoholu, následným smíchem, vyzývavým chováním i stylem evropského oblékání. To všechno totiž přistěhovalci, převážně z muslimských zemí, vnímají jako provokaci a výzvu k sexu, který končí znásilněním vyhlédnuté oběti.

Podzim v Evropě s sebou přináší chladné dušičkové počasí, Evropané vzpomínají na své zesnulé a mezitím ke břehům Řecka a Itálie připlouvají další a další lodě s uprchlíky, kteří jsou oběťmi pašeráckého byznysu, vlastního sebeklamu i příslibu Frau Merkel o německém ráji. Převážně jde o mladé zdravé muže, nabité testosteronem,  i chtíčem po všem, co jim Evropa může dát.

Následkem přebytku testosteronu v tělech mladých muslimů jsou už dneska znásilnění žen v německých uprchlických táborech, nebo jejich nucení k prostituci, nikým nestíhané, protože muslimská žena je jen ženou, mající poloviční hodnotu muže. O německých ženách, které mohou být potenciálními oběťmi, jakmile se nově příchozí migranti rozptýlí ve městech, zatím není důvod veřejně mluvit. Zatím se není důvod bát.

Muslimští muži si víc než bílí uvědomují své postavení, jsou hrdi na svého Proroka a uctívají Korán. I přesto, že se obracejí k Šaríe, respekt z trestů za znásilnění nemají. Jak jinak by v letech 1997-2013 mohlo v anglickém městě Rotherhamu, docházet k masivnímu sexuálnímu zneužívání dětí, pachateli pocházejícími z Pákistánu?

Na této kauze je odstrašující fakt, že místní úřady o zneužívání dětí věděly, přesto tři úřední zprávy ignorovaly, prý tomu nemohly uvěřit! Sexuálně zneužito pakistánskými muslimy tehdy bylo kolem 1 400 dětí! Převážně dívek, které byly pachateli nalákány, znásilňovány a pokud se bránily, nebo odmítaly, byly polévány benzínem a bylo jim vyhrožováno zapálením.

Pět Pakistánců bylo v roce odsouzeno a šéf místní policie Jason Harwin poté prohlásil:

 „Chtěl bych se omluvit obětem sexuálního vykořisťování, které se nedočkaly služeb, které od policie očekávaly. Jsme si plně vědomi našich předchozích chyb.“ Údajně úřady nechtěly být obviněny z rasismu! Etnický faktor musel být v multikulturním anglickém prostředí zohledněn Co na tom, že jsou znásilňovány bezbranné děti! Postupně byli další pachatelé znásilnění odhaleni i ve městech Oldham, Rochdale a Derby, kdy šlo převážně o Pakistánce.

V roce 2009 přišla evropská média se zajímavým a současně alarmujícím zjištěním, že v Evropské unii je na prvním místě v počtu znásilněných žen Švédsko, jinak země s nízkou kriminalitou.

Na 100 tisíc obyvatel připadlo na základě policejních statistik z té doby 46 sexuálních trestných činů. Policejní orgány viděly důvod znásilnění švédských žen v přemíře pití na divokých party a provokativním chování vůči pachatelům. V té době se o etnickém původu pachatelů nehovořilo. Nesmělo. Dnes se ví, že za znásilňováním „emancipovaných a provokujících“ Švédek stáli a stojí, stejně jako v Norsku a Dánsku pachatelé, přistěhovalci, převážně muslimského vyznání, často pocházející z afrického kontinentu.

Ingrid Carlqvist z Gatestonu Institute v nejnovější Zprávě „Sweden: Haven for Mass Murderers One Month of Multiculturalism in Sweden“ se nebojí a dnes po šesti letech jasně hovoří o muslimské kriminalitě ve Švédsku.

Následkem čtyřiceti let švédské proimigrační, proislámské propagandy, nemarxistické koncepce o univerzalitě lidských práv a ideologie transnacionalismu, je nárůst trestných činů ve Švédsku o 300% a nárůst sexuálního násilí o 1 472%.

Podle Zprávy „Sweden: Rape Capital of the West“ ho o  prvenství v počtu znásilněných žen připravilo jihoafrické Lesotho!

Kdysi bezpečná severská země mění svou tvář a její ministryně zahraničí Margot Wallströmová tvrdí, že její země kvůli neustálému přílivu migrantů čelí vážnému kolapsu. Předpokládá se, že do konce roku 2015 ekonomicky zajímavé Švédsko „obohatí“ 190 až 300 tisíc muslimských běženců. Politici oprávněně mluví o zhroucení ekonomického systému země, veřejnost se nahlas ozývá, zvyšují se žhářské útoky na uprchlická centra. Vlaková stanice v Malmö  je přeplněná uprchlíky, dobrovolníci postupně rezignují na to jim pomáhat.

Skeptici hovoří o tom, že postupným nárůstem počtu ekonomických příživníků, imigrantů, se původní Švédové ocitnou ve své vlastní zemi v menšině, hovoří se dokonce o humanitární krizi, ke které má Švédsko blízko. Kdysi bezpečná země se pro původní obyvatele stává nebezpečnou a politici mají oprávněné obavy o její budoucnost. Další sebevražda v přímém přenosu?!

I švédský multikulturalismus naprosto selhal a stávající stav je dokladem toho, že do Evropy nepatří pro jeho naivitu a nebezpečnost!

Evropská Unie, která uprchlickou krizi nezvládla, v čele s arogantní Frau Merkel, apaticky přihlíží dalším a dalším davům mladých mužů, ekonomických uprchlíků a přemýšlí, kam ty testosteronové bojovníky postupně umístí. Naše země v krizi nehraje prvenství, v mobilních aplikacích, kudy a kam, je vyznačena šedou barvou. Nehledě na to, nakonec i my budeme muslimskými vyznavači Koránu obohaceni, ne však v počtu statisíců, jako si to naplánovalo Německo, respektive jeho kancléřka. Zatím prý dostaneme jen pár tisíc běženců, kteří na nás nejspíše zbudou.

Podle neúspěšného prezidentského kandidáta a knížete Karla Schwarzenberga (konference „Česko v éře globalizace“, Praha 2015) jsme hysteričtí, neboť počty běženců, kterými máme být obohaceni, jsou minimální. To je sice pravda, nicméně jde o to, kdo nám má to „obohacení“ a v jaké podobě přinést, pane kníže!

Doslova nám, všem Čechům, tento pán vzkázal:

„Když někdo je trošku odlišné barvy nebo po staletí už se přiklonil k islámu, tak z toho máme plný gaťata." Oproti Němcům nebo Švýcarům si tu prý žijeme českou „zaprdlostí“.

Zvláštní vyjadřování starého šlechtice, jehož rod má od roku 1599, po dobytí turecké pevnosti Raab (dnešní Györ v Maďarsku), ve svém erbu symbol krkavce, který vyklovává oko na hlavě Turka. Zdá se, že Karlův předek vojevůdce Adolf, později císařem Rudolfem II. povýšený na knížete, měl na dobyvačný islám a pověstnou krutost tureckých válečníků, zcela odlišný názor!

Ponechme si tedy, milí Češi, na uprchlický marš zdravý úsudek i vlastní názor. Sledujme pozorně dál tuhle řízenou ekonomickou imigraci a invazi postupujících běženců, kteří znají své cíle i úkoly, které před nimi stojí. Možná opravdu chtějí pomoci sobě i svým rodinám, které nechali v rodných zemích. O tom, že by je měli bránit, neutíkat z armády, zapojit se do obnovy zemí a především setrvat a konat, o tom se na evropských politických zasedáních a v OSN nahlas nemluví! Oficiálně jsou to vyhnanci a chudáci, kteří museli ze svých domovů "nedobrovolně" odejít.

Skandinávské zkušenosti k nám hovoří jasně, muslimské imigranty nelze podceňovat, přinášejí s sebou jiné náboženství, které staví nade vše ostatní, přicházejí s minimální ochotou se přizpůsobit a pomoci prací ekonomicky svým hostitelským zemím. Tihle mladí muslimové jsou zdraví a silní a vezmou si vždy to, co budou chtít. Mají na to v rámci džihádu plné právo! Evropa je tady pro ně a Evropan je jen nevěřící pes!

Pokusy o jejich systematické vzdělávání a kurzy sexuální výchovy pro uprchlíky, s nimiž přicházejí Norové a které plánují zavést v Dánsku, jsou proto víc než hořce úsměvné. Namísto připomenutí  jasných pravidel, daných zákonů, a v případě jejich porušení udělování tvrdých trestů pro pachatele, je chtít vzdělávat, vysvětlovat a možná i s pokorou v hlase prosit, aby si bílých Evropanek v krátkých šatech nevšímali, natož je znásilňovali!

A kdyby se počet znásilnění ani po skandinávském sluníčkářském kurzu nesnížil, není důvod propadat panice a skepsi. Existuje přece další řešení. Bílé Evropanky povinně navléci do nikábů a burek, ve kterých na ulicích a jinde muslimské muže vzrušovat nebudou.

Potlačit tak násilně svobodu evropských žen kvůli obavám a strachu z  nevítaného  hosta, který do Evropy vůbec neměl být vpuštěn!

převzato z blogu autora, titulek upraven redakcí

 

Čtěte také: 

Podívejte se na statistiky k uprchlíkům, které vám naše mainstreamová média nejspíš neukážou. Budete zaskočeni

V německých médiích se o těchto hnusných zvěrstvech nesmí mluvit, ale my vám je klidně sdělíme

"Vpusť si mezi stehna žlutého i černého", zpívala naivní příznivkyně multikulturalismu. Nakonec byla brutálně znásilněna a zavražděna přistěhovalcem

Klíčová slova: islám  | Přistěhovalecká politika
20420 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Skauti se začali věnovat jedné velmi děsivé kratochvíli. Ještě, že se toho nedožil chudák FoglarTři migranští "bratři v triku" se utrhli ze řetězu a podali si mladou dívku. A k tomu vážně hrozivé statistiky ke znásilnění z NěmeckaZnámý občanský aktivista se takto vypořádal s následovníky Marxe. Souhlasíte s ním? Konec je prostě konec, Evropská komise!Největší metrosexuál mezi evropskými politiky se pustil do České republiky. To je ale drzost!

euPortal.cz

Ministerstvo vnitra ČR zřídilo lidem před okny obrovské imigrační centrum, kam denně míří stovky cizinců. Bordel, výkaly, ... Podívejte se na hustou reportáž TV PrimaTato slova Vladimira Putina jsou skutečně fackou Američanům, která bude ještě dlouho rezonovat po celém světě

Eurabia.cz

Merkelová je dobrá žákyně Adolfa Hitlera!Po německých volbách bude pokračovat budování IV. říše! Nečeká nás nic dobrého ...

FreeGlobe.cz

Dáte si velbloudí moč? Řekneme vám, kde tuto muslimskou pochoutku sehnat a na co si dát pozor. Neporušuje její prodej euronormy? (+ foto)Údajně spontánní otázky na Merkelovou byly připravené. Veřejnoprávní televize zase manipuluje (+ foto)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Sluníčkáři a "multikulti" dále přitvrdili...BRICS ponechá v roce 2050 na prvním místě ekonomik světa Čínu, před Indií a USA. V té době asi muslimská Evropa zapláče...

eOdborar.cz

Mafie ve Vodňanech, i ten traktorista má z Babišovy chemie hned průjem. Maso z Polska, salám ze separátuSolidarita demonstruje proti diktátu EU! Okrádáte nás! 27 let jsme vaše kolonie ...

ParlamentniListy.cz

Chtěla si vynutit nošení hidžábu v české škole žalobou. Ale soudce bouchl do stolu: To by mohla být i hodina matematiky rušena odříkáváním otčenáše! A pak zahřmělo i nad ŠabatovouŠabatovou poslat do prdele. Ne, nechat ji to zaplatit! zní po rozhodnutí soudu v případu Kohoutová
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění